EM Sculpt - spala tłuszcz i buduje mięśnie

BTL EMBODY – EMSCULPT

BTL EMBODY to przełomowe urządzenie modelujące sylwetkę globalnej marki BTL. Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności.

 

Rewolucja w wyszczuplaniu i budowie mięśni brzucha, talii i pośladków

 

Efekty, jakie zapewnia EMSCULPT to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

 

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

 

 

 

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz  nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych prowadzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki w sposób naturalny zostają wydalone przez organizm. Z kolei tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. W efekcie są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

 

 

EMBODY/EMSCULPT TO:

Nieinwazyjny i szybki sposób na wymodelowanie sylwetki

 

W trakcie jednego zabiegu EMSCULPT wywołujemy ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie osiągniesz podczas samodzielnych ćwiczeń!

 

Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

W trakcie zabiegu BTL EMSCULPT mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę.

 

Wzmocnienie osłabionych mięśni

Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu BTL EMSCULPT, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi mięśni.

 

Uniesienie pośladków z efektem liftingu

Pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i muskulaturę, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch!

 

Bezpieczeństwo i skuteczność EMBODY – EMSCULPT  potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych w USA.

 

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża i okres karmienia piersią.

Obecność stymulatora serca – rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie elektroniczne.

Wkładki domaciczne (spirale miedziane).

Metalowe implanty w okolicy zabiegowe.

Kolczyki oraz inna biżuteria okolic zabiegowej.

Skłonności apopsychiczne oraz zaburzenia psychiczne.

Ryzyko krwawienia – miesiączka.

Choroby nowotworowe.

Nadmierne oczekiwania wobec efektów zabiegu.

PROMOCJA – 4 ZABIEGI BRZUCH/POŚLADKI  1000 zł 

1 ZABIEG BRZUCH LUB POŚLADKI 450 zł 

4 ZABIEGI BRZUCH LUB POŚLADKI 1500 zł 

8 ZABIEGÓW BRZUCH I/LUB POŚLADKI 2400 zł

Poznaj nas lepiej i zobacz co nas wyróżnia 🙂

  

Blue Kosmetologia estetyczna & Cafe
location ul. Kilińskiego 72/74 lok.U-2,
42-200 Częstochowa
phone 601-994-099envelope recepcja@blue-estetyka.pl
  • esthederm
  • concerto
  • dermao
  • fusion
  • medex
  • mio
  • orly
  • oxynergy
  • purlés
  • revitalash